O nas

Dawno, dawno temu, w zamierzchłych czasach przedinternetowych w każdym województwie ukazywała się i była czytana, jakaś główna gazeta, w której dużą jej część stanowiły ogłoszenia. Również nekrologi. Ponieważ gazeta ta, często z powodu ogłoszeń, była ogólnie popularna, było bardzo łatwo poinformować innych jak i dowiedzieć się o czyimś odejsciu. Bardzo wiele osób wręcz rozpoczynało przegląd gazety od “kroniki towarzyskiej” czyli właśnie od nekrologów.

Ponieważ w dzisiejszych czasach czytanie wiadomości przeniosło się w dużej mierze do internetu, spadła wśród społeczeństwa czytalność gazet i nie ma już właściwie czegoś takiego jak jedna główna gazeta, a co za tym idzie możliwość prostego poinformowania innych o śmierci kogoś bliskiego.
Według zasady że jeżeli denerwuje Ciebie brak możliwości znalezienia jakiejś informacji to znaczy, że na pewno są inni, którym też tego brakuje, czyli że należy to stworzyć. I właśnie dlatego proponujemy Państwu możliwość o ogólnopolskim zasięgu dzielenia się informacjami o naszych zmarłych. 
                                                        Niech spoczywają w spokoju.